Президент Молдови та Путін ледь не побилися на саміті в Мінську

Між президентом Росії Володимиром Путіним і його молдовським колегою Ніколає Тімофті на саміті в Мінську виник конфлікт, який ледь не переріс у бійку.

Журналістам не було чути, про що говорять президенти. А в якийсь момент здалося, що вони ось-ось зчепляться один з одним. Президент Молдови перед тим поскаржився, що після підписання угоди з ЄС Росія фактично закрила свій ринок для молдовських товарів.

“Виходить, що наша країна витісняється із зони вільної торгівлі СНД”, – сказав він. Однак Володимир Путін не визнав ці аргументи переконливими. Дискусія між Путіним і Тімофті продовжилася навіть після того, як слово перейшло до президента Таджикистану.

Поки Емомалі Рахмон міркував про зовнішні загрози СНД з боку Ісламської держави і Афганістану, російський і молдовський лідери обмінювалися вельми красномовними жестами і поглядами. Загострення пристрастей вразило навіть президента Киргизстану Алмазбека Асламбаева. Він поспішно написав записку господареві зустрічі, білоруському президентові Олександру Лукашенку. Проте втручання голови не знадобилося – президенти зуміли взяти себе в руки, зазначає fakty.ictv.ua.

Loading...