Порошенко втретє зустрічається з Путіним

У Мілані проходить третя зустріч за участі президента України Петра Порошенка та Росії Володимира Путіна.

“Розпочав зустріч з президентом РФ”, – повідомив Петро Порошенко у себе на сторінці в Twitter.

До цього у п’ятницю, 17 жовтня, лідери країн вже двічі зустрічались у багатосторонньому форматі в рамках форуму “Азія – Європа”.

Всі учасники попередніх зустрічей, включно з президентом Росії, наголосили на необхідності виконання Мінських домовленостей щодо Донбасу, пише ZN,UA.

Як повідомив президент України, в Італії також вдалося узгодити основні параметри газової угоди з Росією. Також, за його словами, вдалося узгодити основні параметри газової угоди з Росією.

У попередніх переговорах брали участь Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Російської Федерації Володимир Путін, прем’єр-міністр Італії Маттео Ренці, та європейські лідери – президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей та голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу.

У перерві між зустрічами за участі президента РФ, Петро Порошенко проводив переговори з політиками різних Європейських держав, зокрема, тристоронні перемовини з очільниками Німеччини та Франції, представниками урядів Польщі та Швеції.

Loading...