Порошенко вніс кандидатуру нового міністра оборони


Президент України вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру Степана Полторака  на посаду Міністра оборони. Про це “Українській правді” повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

Під час зустрічі із кандидатом у понеділок, Порошенко відзначив високі організаційні здібності та авторитет, яким користується командувач Національної гвардії генерал-полковник Степан Полторак, повідомляє прес-служба президента

“Для мене основною була ваша професійна і патріотична позиція, порядність, рішучі кроки з розбудови фактично з нуля системи Національної гвардії, дисципліна у військах, твердий бойовий дух”, – сказав, звертаючись до Полторака, президент.

Президент зазначив, що вагомим аргументом при прийнятті рішення для нього став авторитет Полторака серед військових. “Я поспілкувався з генералами, зустрівся з простими бійцями, з комбатами. Бесіди з ними переконали мене в правильності мого вибору”, – сказав Порошенко.

Полторак на зустрічі з президентом подякував за довіру і відзначив, що для нього є великою честю очолити Збройні Сили в такий складний для країни час.

“Сильна армія є гарантом миру, і я зроблю все можливе для того, щоб наша армія була дійсно міцною, швидкою, продуктивною, підготовленою і технічно оснащеною”, – заявив Полторак.

До цього моменту Полторак є командуючим Національної Гвардії.

Полторак народився 11 лютого 1965 року. На військовій службі з серпня 1983 року. У 1987 р. закінчив Орджоникідзівське вище військове командне училище МВС СРСР. У 1997 р. Військову академію Збройних Сил України.

Як відомо, раніше президент звільнив з посади міністра оборони Валерія Гелетея.

Loading...