Порошенко розпорядився звільнити заступників Яреми і Авакова

Президент України Петро Порошенко 22 жовтня провів нараду з керівниками силових відомств, в ході якого доручив керівникам відомств здійснити певні кадрові рішення у відомствах.

Як повідомляє прес-служба глави держави, Порошенко доручив звільнити заступника генерального прокурора та заступника міністра внутрішніх справ, а також здійснити кадрові рішення щодо ряду чиновників Служби безпеки та інших силових відомств, пише УП.

«Прошу протягом двох днів доповісти мені щодо ваших кадрових рішень про очищення від подібних кадрів, які на сьогодні, на мою думку, не мають морального права представляти органи влади», – сказав глава держави.

Нагадаємо, 21 жовтня стало відомо, що президент України звільнив трьох з п’яти членів Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг): Сергія Бірюка, Андрія Литвина та Юрія Назаренка, відповідні заяви вони подали до набрання чинності закону «Про очищення влади».

Додамо, що раніше ЗМІ оприлюднили фото дачі скандального заступника генерального прокурора Яреми Анатолія Даниленка. Після оприлюднення цих даних генпрокурор висловив упевненість, що його заступник невинен, оскільки статки можуть мати легальне походження через бізнес сина. Анатолій Даниленко, який завідує кадрами і тендерами Генпрокуратури, попросив відсторонити його від роботи на час проведення перевірки.

Loading...