Порошенко очікує від виборів повного перезавантаження влади

Президент України Петро Порошенко закликав українців проголосувати на позачергових виборах народних депутатів, які відбудуться 26 жовтня. Про це йдеться у зверненні Глави держави, оприлюдненому на його офіційному сайті.

“Я розпустив стару Верховну Раду не лише тому, що вона довгий час була слухняним інструментом у руках диктатора. І не лише тому, що в її складі десятки народних депутатів є п’ятою колоною Росії. І не лише тому, що перевибори Ради були однією з ключових вимог Революції гідності. А й тому, що протягом кількох місяців переконався в її надзвичайно низькому реформаторському потенціалі. Друзі, мокре не горить. І дуже важко тиснути на газ з реформами, коли сотні народних депутатів синхронно, узгоджено давлять на гальма!” – заявив Порошенко.

Він висловив упевненість, що нинішні вибори забезпечать повне перезавантаження влади, глибоке оновлення та омолодження парламенту.

26 жовтня в Україні відбудуться вибори до Верховної Ради України. На виборах зареєстровано 6 670 кандидатів. З них майже половина – у виборчих списках 52 партій, решта – в 213-ти одномандатних виборчих округах. Українці з анексованого Криму зможуть голосувати лише за політичні партії на території материкової України.

На Донбасі виборчі дільниці працюватимуть лише на території, яку контролюють українські силовики.

За межами країни працюватимуть 112 закордонних виборчих дільниць.

Loading...