Польща допоможе модернізувати українську армію, – Коморовський

Польща братиме участь у модернізації української армії, розраховуючи на зближення Києва із Заходом та НАТО. Про це в понеділок під час спільного брифінгу у Варшаві з генеральним секретарем НАТО Йєнсом Столтенбергом заявив президент Польщі Броніслав Коморовський, передає Укрінформ.

“Польща підтримує свої зобов’язання, прийняті щодо України на саміті у Ньюпорті (саміт НАТО у Великій Британії – ред.). Ми братимемо участь у процесі модернізації української оборонної системи відповідно до рішень НАТО, розраховуючи, що польська підтримка означатиме наближення України до стандартів і реальної співпраці з країнами Західного світу і НАТО”, – заявив Коморовський.

Він наголосив, що зміни в середовищі безпеки у регіоні, які пов’язані з українсько-російською кризою, “мають тривалий характер”.

“Потрібно працювати над перспективами покращення відносин з Росією, але сьогодні важливою є безпека членів НАТО і підтримка незалежної, демократичної України, яка прямує у бік Заходу”, – наголосив він.

За словами Коморовського, Польща й надалі активно розвиватиме національну систему протиповітряної та протиракетної оборони, а також розміщення американських елементів ПРО як загальної системи НАТО.

Він назвав символічним факт, що засідання саміту НАТО в 2016 році у Варшаві відбуватиметься у колонному залі президентського палацу, де свого часу був підписаний Варшавський договір (про заснування ворожого до НАТО військового блоку – ред.).

Loading...