Перший тролейбус від «Електрону» курсуватиме Львовом з наступного тижня

Уже наступного тижня, після експлуатаційних випробувань, презентований 2 жовтня на виставці-ярмарку «Львівський товаровиробник», перший тролейбус марки «Електрон» вийде на маршрути міста. Окрім того, у планах вихід на маршрути і другого трисекційного трамвая, який був на виставці в Берліні. Про це розповів перший заступник міського голови Львова Олег Синютка.

За його словами, також місто передбачатиме в бюджеті кошти на закупівлю нового електротранспорту, однак сподівається на дофінансування від держави, передає прес-служба Львівської міськради.

«Ми щойно повернулися з Європи, де був представлений трамвай, і мені було дуже приємно, коли підходили делегації понад 15 країн і зі здивуванням відзначали, що за останні 23 роки це – перший продукт України на теренах Європи та світу. Це таки ноу-хау, тому що зробити європейського ґатунку продукт, але на рівні якості дати нормальну ціну, це, звичайно, сьогодні під силу не кожному товаровиробнику. Ми робимо це за рахунок локалізації та розумних конструкторів, технологів, інженерів», – розповів президент корпорації «Електрон», голова правління Юрій Бубес.

Відтак він запевнив, що завод готовий до серійного виробництва. «Ми можемо забезпечити 100 одиниць виробництва на тому заводі, де ми зараз працюємо. Якщо будуть замовлення, ми зробимо і 200, залучивши обладнання, оснащення. Ми можемо більше випускати і автобусів, і тролейбусів, і трамваїв різної колії», – додав Юрій Бубес.

Loading...