Опалювальний сезон у Львові обіцяють розпочати з 22 жовтня

У Львові з 22 жовтня планують розпочинати опалювальний сезон. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба міської ради.

«З середи з вечора починають включати опалення для лікарень, для шкіл, садочків, будинків. Цей процес буде тривати близько трьох днів, бо це складна процедура. Якщо температура буде підвищуватись, то ми зможемо це все регулювати. Але, враховуючи прогнози, які ми бачимо, з середи з вечора треба включати опалення, бо на четвер прогнозують серйозне похолодання і треба, щоб львів’яни були в теплі», – зазначив Садовий.

За інформацією ЛМКП «Львівтеплоенерго», до опалювального сезону теплоносієм заповнено внутрібудинкові мережі у 99% житлових будинків. Досі не мають актів готовності до зими 14 будинків на вул. Гашека, 15а,17,19,20,20а,22,22а,24, вул. Скорини,6а, вул. Максимовича, 7,7а,7б,9,9а.

Через ремонтні роботи в середині будинку не заповнений житловий будинок на вул. Стрийська,59.

Також немає жодних звернень щодо заповнення теплоносієм від власників будинків на вул. Кримська,30 (відомчий гуртожиток), вул. Панаса Мирного,43 (ЖБК-61), вул. В.Великого,23,25 (ОВБД-29).

Нагадаємо, що нещодавно міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій Білоусов заявив, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться 1 листопада.

Loading...