Обама привітав українців з успішним проведенням виборів

Президент США Барак Обама привітав українців з успішним проведенням парламентських виборів і заявив, що США не визнають жодних виборів на контрольованих сепаратистами територіях, які не відповідатимуть українському законодавству.

“Від імені американського народу я вітаю українців з успішними парламентськими виборами… Це голосування стало ще однією важливою віхою у демократичному розвитку України”, – йдеться в заяві пана Обами, опублікованій на сайті Білого дому.

Водночас він зазначив, що Росія, яка “окупувала Крим, і проросійські сепаратисти на сході України не дозволили багатьом громадянам України реалізувати своє демократичне право на участь у виборах”.

“Я закликаю Росію гарантувати, щоб її уповноважені на сході Україні дозволили виборцям в частинах Донецької та Луганської областей обрати своїх представників на законних місцевих виборах 7 грудня, відповідно до угоди, яке представники Росії і сепаратистів підписали в Мінську 5 вересня”, – зазначив пан Обама, пише BBC.

Президент США також наголосив, що не визнає виборів в утримуваних сепаратистами регіонах, які не відповідатимуть українському законодавству.

Loading...