Німецька розвідка: Боїнг збили сепаратисти

Федеральна розвідувальна служба Німеччини дійшла висновку, що малайзійський Boeing-777 збили проросійські сепаратисти. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на Der Spiegel.

“Катастрофу малайзійського літака Boeing-777 рейсу MH17 в небі над Східною Україною спричинили проросійські сепаратисти, такого висновку дійшла німецька розвідка, повідомляє німецький журнал Der Spiegel. Президент Федеральної розвідувальної служби Німеччини Гергард Шиндлер, за інформацією журналу, розповів про це членам парламентського контрольного органу Бундестагу ФРН ще 8 жовтня, представивши ґрунтовні докази”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за даними німецької розвідки, сепаратисти збили літак ракетою, випущеною з протиповітряної установки “Бук”, яку вони захопили на одній з українських військових баз.

“Нідерландська комісія, яка працює над розслідуванням катастрофи, після розшифрування записів із так званої “чорної скриньки”, утрималася від того, щоб звинуватити когось конкретно. Натомість, Федеральна розвідувальна служба Німеччини, за інформацією Der Spiegel, дійшла конкретного висновку: як українські знімки, так і російське трактування подій, за словами Шиндлера, було сфальшовано. “Це були проросійські сепаратисти”, – заявив він”, – пише DW.

Як відомо, 17 липня в Донецькій області зазнав краху пасажирський літак авіакомпанії Malaysia Airlines Boeing-777. За даними авіакомпанії, на борту літака знаходилося 298 осіб: 15 членів екіпажу і 283 пасажири.

На борту авіалайнера перебували 192 громадянина Нідерландів (один з них мав подвійне громадянство Нідерланди/США), 44 малайзійці (включаючи 15 членів екіпажу і двох немовлят), 27 австралійців, 12 індонезійців (серед них одне немовля), 10 британців (один із них мав подвійне громадянство Велика Британія/ПАР), чотири німці, чотири бельгійці, три філіппінці, один канадець і один громадянин Нової Зеландії.

За даними українських силовиків, літак збили з установки “Бук” терористи, яких забезпечує зброєю Росія.
Розвідка США дійшла висновку, що Boeing 777 “Малазійських авіаліній”,швидше за все, збили проросійські сепаратисти.

19 липня стало відомо, що озброєні бойовики, погрожуючи фізичною розправою, змусили рятувальників завантажити тіла 34 загиблих на свій автомобіль з метою доставки тіл до Донецька.

Loading...