МВС: З початку АТО знайдено понад тисячі невпізнаних тіл

За час проведення АТО на Донбасі органи внутрішніх справ зареєстрували більше тисячі повідомлень про виявлення невпізнаних тіл.

“Наразі вже вдалося встановити особи більше 250 невпізнаних тіл”, – заявив перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олександр Вакуленко.

Він розповів про те, що ідентифікацію загиблих проводитимуть у кілька етапів: “перший – встановлення генетичних ознак загиблого шляхом проведення молекулярно-генетичної експертизи. Ці експертизи будуть проведені в Запорізькій області. Другий етап – встановлення генетичних ознак родичів зниклих”.

“Біологічні зразки будуть відбиратися у біологічних батьків або дітей зниклої особи, оскільки тільки їх зразки придатні для встановлення спорідненості з невпізнаним тілом”, – розповів заступник начальника лабораторії інженерно-технічної та економічної експертизи Костянтин Дубоноси, пише ipress.ua.

Додамо також, що ООН інформувала про те, що за час боїв на Донбасі загинули більше 3,5 тисяч жителів. РНБО інформує про те, що кількість жертв серед українських військових за час війни на Донбасі становить близько 800 осіб. При цьому заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Святослав Олійник 19 вересня заявив, що кількість жертв серед українських військових, добровольців та бійців спецпідрозділів МВС сягнула двох тисяч.

Loading...