Міліціонерів під ВР бив ланцюгом син “свободівця”, – Аваков

У четвер міліція затримала сина кандидата в депутати-мажоритарники Верховної Ради від “Свободи” Олександра Захарчука, який нападав на правоохоронців під парламентом 14 жовтня. Про це на прес-конференції у четвер заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, молодик був у зеленій майці і бив правоохоронців ланцюгом.

За інформацією Авакова, в результаті заворушень під Верховною Радою правоохоронці затримали 43 особи. З них 14 відпущені у зв’язку з відсутністю доказів причетності до порушень, повідомляє Українська правда.

“За підсумками цих порушень, цих протестів і заворушень, які були під Верховною Радою, всього затримано 43 людини. З них 12 осіб заарештовано, по 17-ти складені адмінпротоколи про порушення, 14 осіб відпущені у зв’язку з відсутністю доказів”, – сказав він.

Міністр також припустив, що кількість затриманих і заарештованих за події під стінами Верховної Ради буде збільшуватися. “Відносно низки осіб тривають оперативні заходи … Гадаю, що список затриманих не буде вичерпано 13 заарештованими”, – зазначив Аваков.

Глава МВС додав, що міліція не має наміру фальсифікувати докази і факти причетності затриманих до безладів.

Нагадаємо, що у вівторок під Раду прийшли представники націоналістичних організацій з вимогою визнати бійців ОУН-УПА борцями за незалежність України.

Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов шість разів намагався поставити питання про внесення цього рішення у порядок денний, але безуспішно.

Після цього протестувальники почали атакувати міліціонерів димовими шашками та кийками. Крім того, вони закидували та обстрілювали будівлю Ради, пошкодивши при цьому шибки.

Зокрема, під парламентом були замічені члени радикальної організації “Братство” Дмитра Корчинського.

Пізніше “Свобода” і “Правий сектор” стверджували, що їх представники не брали участь у зіткненнях.

Loading...