Миколу Гошовського звільнено з посади прокурора Львівщини

Микола Гошовський

Миколу Гошовського звільнено з посади прокурора Львівської області. Обов’язки прокурора Львівщини виконує заступник прокурора області Володимир Поліщук. Про це повідомляється на сайті прокуратури Львівщини.

Наказом Генерального прокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1460к державного радника юстиції 3 класу Миколу Гошовського звільнено з посади прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договору відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України.

Іншим наказом Генпрокурора України від 23 жовтня 2014 року № 1461к старшого радника юстиції Гураля Володимира Дмитровича звільнено з посади першого заступника прокурора Львівської області у зв’язку з припиненням трудового договору відповідно до п. 7-2 ст. 36 КЗпП України.

Окрім того, за таких же обставин звільнено Андрія Палюха з посади прокурора Франківського району Львова, Богдана Татарина звільнено з посади прокурора Львова.

Ще одним наказом Генпрокурора Ігоря Ліуша звільнено з посади начальника відділу нагляду за додерженням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру пов’язаних з обмеженнях особистої свободи громадян прокуратури Львівської області.

Як повідомлялося раніше, Гошовського призначали прокурором Львівщини на п’ять років. Представлення нового очільника прокуратури Львівщини відбулося 16 липня 2014 року.

Loading...