Глава МЗС Великобританії пригрозив Росії новими санкціями

Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Хеммонд різко засудив дії Росії і пригрозив президенту Володимиру Путіну. Про це він заявив у промові на конференції консервативної партії.


Міністр підкреслив, що за 25 років з моменту перемоги над комунізмом Великобританія і західний світ протягнули руку дружби Росії, пропонуючи інвестиції, торгівлю і співробітництво, передає УНІАН.

Однак незаконною анексією Криму, поставками ракет, які вбили 298 невинних людей на рейсі MH17 і постійною відправкою російських військ у східну Україну Володимир Путін розірвав встановлені відносини і обрав шлях конфронтації, заявив британський дипломат.

«Ми повинні пишатися, що Великобританія була лідером у запровадженні далекосяжних санкцій, які дають зрозуміти, що ми не потерпимо незаконні дії Росії. І ми не дозволимо залякувати наших союзників по НАТО у Східній Європі», – наголосив Філіп Хеммонд.

«Дозвольте мені нагадати Путіну: загрози будь-яким членам НАТО будуть зустрічатися відповіддю з боку НАТО», – впевнено підкреслив голова МЗС Великобританії.

Loading...