Донецьк обстрілювали півдоби

Уранці у неділю ситуація у Донецьку напружена, залпи чути у Петровському, Кіровському, Куйбишевському та Київському районах. Внаслідок потужного обстрілу з далекобійних гармат, що тривав з 13:40 18 жовтня і до 3 години ночі 19 жовтня, убито 4 мирних жителів, 9 поранено.

Про це повідомляє прес-служба міськради.

“В результаті воєнних дій 18 жовтня у Донецьку загинули 4 мирні жителі, 9 отримали уламкові поранення різного ступеня тяжкості. Станом на 10.00 обстановка у місті зберігається напруженою. Віддалені залпи чути у Петровському, Кіровському, Куйбышевском і Київському районах, про що повідомляють жителі”, – йдеться у повідомленні, пише Укрінформ.

Епіцентрами обстрілу були 4 райони – Петровський, Кіровський, Куйбишевський і Київський. В результаті попадання снарядів зафіксовані численні руйнування житлового фонду (близько 20 будинків). Крім того, повністю знищений один з цехів Донецького казенного заводу хімічних виробів. Пошкоджена будівля школи №61. У Куйбишевському районі один з снарядів потрапив в трансформатор на підстанції «Смолянка 220», що призвело до загоряння. В результаті артобстрілів зафіксовані також численні ушкодження газопроводів у Петровському і Київському районах. З метою безпеки відключені від газопостачання 23 будинки.

Loading...