До міліції надійшла 161 скарга про порушення на виборах

До органів внутрішніх справ у день виборів станом на 14:00 надійшло 161 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом. Із них зафіксовано 14 фактів підкупу виборців, 10 – використання адмінресурсу, 7 – розповсюдження неправдивих відомостей, 4 – пошкодження бюлетенів та 12 – повідомлень про замінування. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МВС України.

До територіальних органів МВС надійшло 12 повідомлень про замінування приміщень дільничних виборчих комісій.

Правоохоронці також розслідують два факти втрати печаток головами дільничних виборчих комісій та чотири факти пошкодження виборчого бюлетеня.

За інформацією, яка надійшла до МВС станом на 14:00, своєчасно не розпочали роботу 8 дільничних виборчих комісій, які розташовані в Попаснянському районі Луганської області. Причина – несвоєчасна підготовка виборчих комісій.

Додамо, що на Львівщині, як повідомляє обласне управління міліції, станом на 12:00 до правоохоронців надійшло п’ять звернень щодо порушень виборчого законодавства. З них 4 випадки – розповсюдження агітаційних матеріалів про кандидатів у депутати та одне – втрата гербової печатки виборчої комісії дільниці.

У міліції Львівщини наголошують, що загалом з початку виборчої кампанії до правоохоронців області надійшло 69 повідомлень про порушення виборчого законодавства. За чотирма фактами відкрито кримінальні провадження.

Loading...