Держава витрачає на «Арену Львів» 3 млн грн на рік

Утримання «Арени Львів» коштує державі 3 млн грн на рік. Про це повідомив під час прес-конференції директор стадіону Денис Ринський.

«На сьогодні від держави ми отримуємо 3 млн грн на рік. Ці гроші покривають лише комунальні платежі: світло, газ, воду», – сказав керівник.

Решта витрат, за словами директора, відбувається за рахунок розрахункової діяльності ДП «Арени Львів», тобто від проведення та організації тих чи інших заходів, пише Вголос.

У той же час Денис Ринський не зміг назвати загальну суму, потрібну для утримання стадіону.

«Ми ніколи не рахували, скільки коштує стадіон на рік. Проте чітко знаємо, що структура витрат складається з заробітної плати, комунальних платежів та інших технічних речей. Останнім часом більшою мірою займалися погашенням боргів від попередніх періодів, які є надзвичайно великими. Отож, думаю, що найближчим часом зможу оприлюднити загальну суму», – підкреслив директор.

Денис Ринський також додав, що нова управлінська команда буде працювати прозоро та відкрито.

Нагадаємо, нова команда «Арени Львів» розпочала власну роботу з погашення боргів по заробітній платі та податках, які лишило у спадок попереднє керівництво.

Додамо, що в 2012 році тоді ще директор з експлуатації стадіону «Арена Львів» Олексій Жуковін заявляв, що річний бюджет утримання «Арени Львів» становить близько 20 млн грн.

А ще раніше екс-голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк заявляв, що утримання стадіону, за попередніми підрахунками, буде коштувати $2 млн на рік.

Все про:
Loading...