Бойовики захопили два термінали донецького аеропорту, – Семенченко

Командир батальйону “Донбас” Семен Семенченко заявляє, що проросійські сили вже захопили два термінали Донецького аеропорту.

Про це він сказав в ефірі “Шустер LIVE” в середу ввечері, пише УП.

“Відомо, що вже захоплені два термінали в аеропорту воїнами “із руского міра”. Там стрільба з усього, чого завгодно, там танки, гармати, атаки зі стрілецькою зброєю”, – сказав Семенченко.

На його думку, проросійським силам дуже важливо захопити донецький аеропорт. “Правда, там вже більше місячні пейзажі. Але, думаю, так, для них це (захоплення аеропорту) дуже важливо”, – додав Семенченко.

Раніше Семенченко заявив, що відповідно до мінських домовленостей українська сторона повинна віддати аеропорт Донецька. “Донецький аеропорт в будь-якому випадку згідно з домовленостями мали віддати. Однак для чого сьогодні його утримують і знову ставлять людей під загрозу – незрозуміло”, – зазначив Семенченко.

Як відомо, у прес-службі голови Донецької ОДА Сергія Тарути заявляють, що бойовики висували вимогу про обмін території донецького аеропорту на інші території.

Військовий експерт Костянтин Машовець наголосив, що якщо говорити про обмін аеропорту, то потрібно виміняти його на території, які матимуть таке ж тактичне та стратегічне значення.

«Щодо обміну, то варто зважити всі «за» і «проти». Так, з аеропорту можна оборонятися і наступати, але він також дуже добре прострілюється. Противник в районі селища Спартак займає таке положення, яке дозволяє постійно обстрілювати українських військових з усіх видів зброї. Тобто підрозділ, який обороняє аеропорт, приречений на втрати. Чи вартує його утримувати, тут повинно вирішувати командування», – сказав експерт, пише «Погляд».

Додамо, що під час російсько-української війни 2014 року аеропорт був закритий з 3 червня. Фактично, аеропорт був закритий ще 26 травня 2014 року, після обстрілів російськими бойовиками.

Loading...