Біля Бахмутки бійці відбивають атаки бойовиків

Блокпости в районі Смілого під Бахмуткою дообладнано, бойовики продовжують обстрілювати їх  з мінометів та “Градів”. Про це повідомляє прес-центр АТО.

“Ситуація в районі блокпосту, що розташований поблизу населеного пункту Сміле, є такою, що постійно змінюється”, – сказано в повідомленні.

“Нині особовий склад блокпосту, у взаємодії з підрозділами вогневої підтримки та бронегрупою сил АТО, проводить заходи, спрямовані на блокування та знищення неконтрольованих бандитських угруповань”, – сказано в повідомленні, пише УП.

“З метою забезпечення безпеки українських військовослужбовців блокпост дообладнано, посилено засобами вогневого ураження та бронетехнікою. В свою чергу бойовики ведуть вогонь по наших позиціях з мінометів та РСЗВ БМ-21 Град”, – сказано в повідомленні.

В АТО також наголосили, що напружена ситуація в районі населених пунктів Дебальцеве, Чернухіно, Гранітне, Пєскі, Авдіївка.

Там бойовики обстрілюють наші позиції. Сили АТО у відповідь здійснюють вогневе ураження по вогневих точках бойовиків.

Обстановка в районі аеропорту Донецьк та в Маріуполі під контролем сил АТО. Ми оперативно реагуємо на виклики, що виникають в рамках реалізації завдань з врегулювання ситуації на сході України.

Loading...