“Азов” перейде до складу Нацгвардії, – Аваков

Полк особливого призначення МВС України “Азов” перейде до складу Національної гвардії України. Про це на брифінгу заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

“Ухвалено рішення про те, щоб почати підготовку для процесу перекладу полку особливого призначення МВС України “Азов” до складу Національної гвардії України”, – сказав він.

За словами глави МВС, “Азов” добре зарекомендував себе в боях на Донбасі.

“Спочатку спецбатальйон, потім полк – вони проявили себе в реальних боях під Маріуполем, під Донецьком. Це найбільш підготовлені люди і ми прийняли рішення – у відповідності з доктриною наших оборонних сил найкраще військове розвиток цей полк буде отримувати в складі Нацгвардії”, – додав Аваков.

Бійці “Азова” пройдуть спеціальне навчання, отримають відповідний інструктаж і техніку, пише ТСН.

У свою чергу, командир “Азова” Андрій Білецький повідомив, що на цьому тижні в рамках формування полку з’явилася артилерійська дивізія.

Командувач Нацгвардією Степан Полторак зазначив, що штат полку необхідно доукомплектувати серйозними фахівцями, які будуть навчати і організовувати бойові дії.

“Ми передаємо зразки техніки, щоб перехід добровольчого полку в структуроване військове формування пройшов безболісно і плавно”, – сказав він.

У даний час чисельність бійців “Азова” становить 800 осіб.

Нагадаємо, міністерство оборони розпочало процес оформлення лав усіх бажаючих бійців добровольчих батальйонів, які зараз діють в структурі Міністерства внутрішніх справ.

Loading...