Америка дасть Україні ще $46 млн на війну

Президент США Барак Обама затвердив надання додаткової допомоги в царині оборони і безпеки на суму понад $46 мільйонів. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Україні.

За даними посольства, ці гроші є доповненням до вже оголошених раніше $70 мільйонів допомоги у сфері безпеки, пишуть Факти.

“Сполучені Штати прагнуть підвищити здатність України зміцнити безпеку своїх кордонів і зберегти свою територіальну цілісність і суверенітет в умовах російської окупації Криму і планомірних дій сепаратистів, яких підтримує Росія, з дестабілізації східної частини України”, – сказано в повідомленні.

Виділені кошти підуть на придбання бронежилетів, приладів нічного бачення, броньованих позашляховиків і патрульних машин, а також додаткових засобів зв’язку.

Крім цього, США нададуть обладнання та організують навчання з використання радіолокаційних станцій виявлення вогневих позицій мінометів, щоб підвищити обороноздатність Збройних Сил України. Це дозволить українським військовим отримувати попередження про зустрічний артилерійський вогонь.

Loading...