10 тисяч бійців АТО зареєструвалися на вибори, – Порошенко

До реєстру виборців внесено 10 тисяч бійців із зони АТО. Про це заявив 21 жовтня президент України Петро Порошенко на зустрічі зі студентами Дніпропетровського національного університету ім. Гончара.

“Я зібрав керівників військових відомств і доручив зібрати заяви солдатів і внести в реєстр виборців України”, – сказав Порошенко, повідомляє НБН.

За його словами, до реєстру вже внесено 10 тисяч бійців, що знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції і всього 25 тисяч солдатів.

При цьому президент назвав безвідповідальним те, що Верховна Рада не змогла проголосувати законопроект про голосування військовослужбовців. “Це сором і безвідповідальність”, – вважає він.

Нагадаємо, 20 жовтня народні депутати провалили включення до порядку денного кількох законопроектів, якими пропонувалося надати право військовим АТО голосувати на виборах.

Тоді керівник парламентської фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив, що фракція не голосувала за ці зміни повним складом, бо, на його думку, там закладена можливість для фальсифікації виборів.

Loading...