ЄС не змінюватиме угоду про асоціацію з Україною на вимогу РФ

вропейський Союз не планує пропонувати змін до угоди про асоціацію з Україною. Про це заявила сьогодні на брифінгу в Брюсселі прес-секретар Єврокомісії Піа Аренкільде Хансен, передає ЄС-плюс.

“Ми не шукаємо ніяких змін в угоду”, – сказала вона. При цьому прес-секретар Єврокомісії нагадала, що угода про асоціацію, як і всяка інша двостороння угода, може бути змінена тільки за пропозицією однієї зі сторін при згоді іншої сторони.

Хансен підтвердила, що президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу отримав листа від президента Росії Володимира Путіна, в якому той вимагає перегляду угоду про асоціацію між Україною та ЄС в період до 31 грудня 2015 року, поки не буде застосовуватися торгова частина угоди.

“Президент Баррозу отримав листа від президента Путіна і звичайно вирішить про те, як краще відповісти”, – сказала вона.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Володимир Путін зажадав переглянути економічну частину угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. В іншому випадку, попередив він, Росія застосує “негайні співмірні заходи у відповідь”.

Loading...