Вісім військових експертів з Пентагону прибули в Україну

Вісім американських експертів прибули в Україну. Про це повідомив представник Пентагону Ейлін Лайнез, передає “Преса України”.

За її словами, влада США відправила до України вісім військових експертів для оцінки безпеки в країні.

“Перш за все, при підтримці України та Державного департаменту група буде вивчати можливість покращення нашої співпраці з Києвом, спрямованого на розширення військових можливостей України”, – зазначила Лайнез.

Вона також додала, що експерти будуть займатися оцінкою потреб України в медичній сфері. Також вони мають намір вивчити, який існує потенціал для створення програми лікування постраждалих військовослужбовців.

Варто зазначити, що Барак Обама відмовив Україні у статусі спеціального союзника США поза блоком НАТО і постачання зброї, натомість запропонувавши Києву фінансову допомогу в розмірі $1 млрд в якості фінансових гарантій.

Як повідомлялось раніше, у Польщу та країни Балтії прибуло майже 600 американських солдатів на тримісячні навчання.

Нагадаємо, що раніше в Чорному морі стартували навчання військово-морських сил НАТО. В них бере участь постійна військово-морська група НАТО, до складу якої входять Великобританія, Німеччина, Греція, Іспанія, Італія, Нідерланди, США і Туреччина, а також ВМС Болгарії, Румунії й Канади.

Loading...