В УКУ проведуть патріотичний аукціон для допомоги армії

13 вересня у приміщенні Колегіуму Українського католицького університету за адресою вул. Козельницька, 2, у Львові відбудеться благодійний патріотичний аукціон для допомоги українським військовим.

Як повідомили організатори у Facebook, на аукціоні можна буде запропонувати свій «патріотичний лот», представити його, прорекламувати. Стартову ціну пропонуватимуть власники лотів, пише zaxid.net.

«Лотами можуть бути будь-який речі чи навіть послуги. Наприклад, футболки з мотиваційними надписами, книжка з форуму видавців або картина власного виконання, фотографія Львова або квитки в театр, домашнє печиво або шарф Славка Вакарчука. Тобто, обмежень немає, але бажано, щоб у повітрі витав дух патріотизму. Якщо лот – це послуга, а не товар (наприклад майстер клас від шеф-кухара ресторану) то до послуги слід виготовити сертифікат, який і буде лотом», – пояснили організатори.

Як повідомив у Facebook Олександр Ружицький, на аукціон завітає письменниця Ірена Карпа, яка презентує свою нову книжку.

Аукціон розпочнеться о 16:00 та триватиме до 22:00. На зібрані кошти організатори обіцяють закупити необхідні для українських військових речі та медикаменти.

Аналогічний захід провели у Києві місяць тому. В результаті прийшло понад 60 учасників та вдалося зібрати близько 40 тис. грн. На зібрані кошти тоді закупили медикаменти, спорядження, одяг для військових та самостійно відвезли їх у зону АТО.

Loading...