Українські військові знищили елітний підрозділ морпіхів РФ

Противнику не вдалося взяти Дебальцеве в котел. За інформацією 11-го батальйону, силами АТО було знищено елітний підрозділ морської піхоти Росії.

За інформацією прес-офіцера штабу АТО, “минуло три штурму позицій українських військових. Навколо Дебальцеве складна ситуація, – говорить він.

За словами Андрія Бойка, командира роти “Ятрань” 17-го батальйону територіальної оборони, противник не припиняє вогонь по наших позиціях. Змушені відкривати вогонь у відповідь, щоправда, з потрійними узгодженнями”, – говорить він, пише ZN,UA.

Командування групи, яке обороняє Дебальцеве, допускає, що вогонь по українських позиціях можуть вести угруповання непідконтрольні керівництву ДНР.

За даними української розвідки, диверсанти з боку намагаються вивчити облаштування українських блокпостів, кількість і характер техніки і живої сили.

“Продовжують працювати снайпери, пробують підходити до нас їх розвідники. Працюють диверсійні групи. Ми ідентифікували одну з них”, стверджує командир роти розвідки 59-го розвідувального батальйону “Птах”.

Loading...