Українське подружжя зникло у Лівії

У Лівії невідомі особи викрали українську сімейну пару, один з подружжя працює лікарем у місті Бенгазі. Про це повідомляє Департамент політики та комунікацій Міністерства закордонних справ України.

За даними Посольства України в Державі Лівія, інцидент стався 18 вересня. У цей день українські медики на двох автомобілях прямували з Бенгазі в передмістя. З того часу зв’язок з подружжям обірвався, їх місцезнаходження на даний момент невідоме, пише ZN,UA.

На даний час лівійські влади здійснюють необхідні оперативно-розшукові заходи, запевнили українські дипломати. Справа перебуває на особливому контролі МЗС і Посольства України в Лівії.

Нагадаємо, в серпні 2014-го в Лівії звільнили 23 українців, які три роки пробули в полоні. Як відомо. Ще в серпні 2011 року їх захопив в полон лівійський повстанський батальйон.

Українців звинуватили в пособництві Каддафі, якого позбавили влади і вбили в ході революції, і засудили до 10 років ув’язнення. У вироку було зазначено, що українці займалися ремонтом військової техніки, яка використовувалася режимом Каддафі для “знищення лівійського народу”. У серпні 2013 року Вищий військовий суд Лівії скасував вирок.

Loading...