Україна отримала від Світового банку $500 мільйонів

Мінфін України отримав кошти Першої позики на політику розвитку у фінансовому секторі в сумі 500 мільйонів доларів в рамках Угоди між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, підписаної 8 серпня 2014 року. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі міністерства фінансів.

“Позику залучено на 16 років з 7-річним пільговим періодом за змінною відсотковою ставкою (на дату підписання – 0,63%), одноразова комісія – 0,25%”, – йдеться у повідомленні, пише Львівський портал.

За інформацією Мінфіну, позика буде спрямована на підтримку першочергових заходів з реформування банківського сектора та впровадження комплексної програми антикризового управління у фінансовому секторі України.

Зокрема гроші виділяються на посилення операційного, фінансового та регуляторного потенціалу Фонду гарантування вкладів; поліпшення платоспроможності банківської системи; зміцнення правової та інституційної бази для підвищення стійкості та ефективності банківської системи у довгостроковій перспективі.

Loading...