Україна не братиме участі в Євробаченні-2015

Національна телекомпанія України (НТКУ) у двосторонній домовленості з Європейською мовною спілкою прийняла рішення відмовитися від участі в пісенному конкурсі Євробачення-2015.

Як повідомила прес-служба Першого національного, таке рішення було ухвалено у зв’язку з тим, що нестабільна фінансова, політична ситуація, військова агресія зі сходу, анексія українських територій – усі ці процеси змушують НТКУ зосередитися на головному: якнайшвидшій розбудові громадського мовлення в Україні. “У зв’язку з цим доводиться ретельно оптимізувати будь-які витрати”, – пояснили в компанії, пише Інтерфакс-Україна.

“Ми розуміємо, що Євробачення – іміджевий проект, престиж. Але ми не маємо права робити щось погано. А на “добре” у нас банально немає грошей. Якщо у когось є бажання нам допомогти – ми будемо лише раді, але самостійно такий проект, боюся, ми не витягнемо. Тому було ухвалено таке рішення”, – прокоментував ситуацію генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія.

Проте в телекомпанії сподіваються, що Україна не братиме участі в конкурсі лише один рік. І вже у 2016 році знову відправить свого представника на Євробачення.

Loading...