У Порошенка уточнили новину про припинення вогню

На офіційному сайті президента України було змінено текст новини про досягнення домовленості між Порошенком і президентом Росії Володимиром Путіним про постійне припинення вогню в Донбасі. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Спочатку в повідомленні говорилося: “Результатом розмови стала домовленість про постійне припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру”. У кеші Google дана версія не збереглася.

Через деякий час текст був змінений на наступний: “Результатом розмови стала домовленість про режим припинення вогню на Донбасі. Було досягнуто взаєморозуміння щодо кроків, які сприятимуть встановленню миру”.

Таким чином, з повідомлення було видалено слово “постійне”.

Пізніше сайт Кремля підтвердив інформацію про телефонну розмову президентів України і Росії, але про припинення вогню в повідомленні не говорилося.

В свою чергу прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що лідери Росії і України не домовлялися про припинення вогню в Донбасі, оскільки Росія не є стороною конфлікту, однак обговорювали, як вирішити конфлікт.

Відзначимо, що твіт в офіційному акаунті Петра Порошенко також вказує на домовленість про “постійне припинення вогню”.

Loading...