У Львові відбудеться VII Екуменічний тиждень

29 вересня у Львові відбудеться VII Екуменічний тиждень. Тема зібрання – «Відповідальність християнина у сучасному суспільстві».

Організатор заходу – Інститут екуменічних студій УКУ за підтримки Львівської міської ради, Українського католицького університету, Національного університету «Львівська політехніка», обласної державної адміністрації та обласної ради. Учасники форуму обговорять європейський досвід становлення громадянського суспільства, звертаючи особливу увагу на відповідальність журналістів, соціальних організацій та кожного окремого громадянина у часи суспільних трансформацій. Представники духовенства разом із мирянами дискутуватимуть про соціальну роль Церкви в період глибинних змін у суспільстві. Вперше в рамках ЕСТ відбудеться BarCamp «Ініціативна молодь: вимога часу – потреба суспільства», спрямований на допомогу активним молодим людям здобути організаційні навички та усвідомити власне місце та роль  у громадянському суспільстві.

До участі у заході запрошені, зокрема, директор Харківської правозахисної групи Євген Захаров, шеф-редактор інтернет-видання «Лівий берег» Соня Кошкіна, віце-президент фонду Бредлі Даніель Шмідт, генеральний секретар L’Oeuvre d’Orient  (Франція) Губер де Габор.

Нагадаємо, що Екуменічний соціальний тиждень – всеукраїнський суспільний форум, який прагне об’єднати ресурси громади, влади, соціальних організацій, церков, ЗМІ та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях та соціальній доктрині Церкви, тим самим стимулюючи екуменічний діалог у соціальній сфері.

Loading...