У Львові автомобіль ДАІ  врізався в огорожу на тротуарі

17 вересня близько 7:00 службовий автомобіль Державної автомобільної інспекції у Львові врізався в огорожу на тротуарі, пошкодивши її.

Очевидці зазначають, що відразу після ДТП з автомобіля поспіхом зняли номерні знаки та сховали їх. На місце події прибув автомобіль ДПС. Вони швидко завантажили пошкоджений автомобіль на евакуатор та зникли з місця пригоди, не проводячи належного оформлення дорожньої пригоди, пише Гал-інфо.

“Трапилось приблизно 7 ранку, а вже за 20 хв і сліду не було. Номера панове завбачливо зняли. Сліди швидко замели без свідків. Дружки на двох машинах підїхали і допомогли швидко відбуксирувати і завантажити на евакуатор”, – розповів Тарас Піхура, очевидець аварії на вулиці Джорджа Вашингтона.

Фото з Facebook Тарас Піхура

Як розповіла інспектор ДАІ Львова Ірина Пилат, наразі точної інформації по даному факту немає. “По даному факту обласне управління ДАІ проводить службове розслідування, в ході якого будуть з’ясовані усі обставини та винуватці ДТП”, – зазначила Ірина Пилат.

Вона також зазначила, що не може пояснити, чому з автомобіля ДАІ були поспішно зняті номерні знаки. “Це, звичайно, привертає відразу увагу очевидців. Хоча не лише працівники ДАІ, а і власники приватного автотранспорту під час аварій воліють зняти номерні знаки. Напевно, щоб пригода не набула широкого розголосу. В даному випадку ця обставина також буде досліджена в ході службового розслідування, чому вони знімали ці номерні знаки. Наразі є ряд питань і до інспекторів, і до чергових”, – розповіла Ірина Пилат.

Loading...