Текст закону про статус Донбасу знову змінили

На сайті Верховної Ради знову змінено текст закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Тепер на сайті парламенту знову з’явився текст, який був розданий депутатам перед голосуванням 16 вересня.

В опублікованому законі знову зазначено, що “на три роки з дня набрання чинності цим Законом чинності, вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, які визначаються рішенням Верховної Ради України (далі – окремі райони Донецької і Луганської областей)”, пише Ліга.net.

Раніше було зазначено: “Відповідно до цього Закону тимчасово, на три роки з дня набрання чинності цим Законом, вводиться особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких відносяться райони, міста, селища, села в межах території, визначеної рішенням керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (далі – окремі райони Донецької і Луганської областей)”.

Нагадаємо, Верховна Рада України 16 вересня у закритому режимі прийняла закони про особливий статус деяких районів Донбасу та про амністію бойовиків. Уповноважений президента України з питань врегулювання ситуації в Донбасі Ірина Геращенко заявила, що закон передбачає поступове повернення територій Донбасу під контроль української влади і повне відновлення суверенітету на цих територіях.

Loading...