Сили АТО за ніч знищили понад 100 бойовиків

Координатор групи “Інформаційне опір” Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook повідомив про те, що триває обстріл України з території Росії.

“Зіткнення відзначалися в районах н.п. Донецьк, Горлівка, Стукалова Балка, Старобешеве, Амвросіївка. Активність російсько-терористичних військ відзначається в Станично-Луганському районі Луганської області”, – повідомив він, пише DT.UA.

За інформацією Тимчука, за ніч в результаті дій сил АТО знищено близько 100 російських військовослужбовців і терористів.

“Відзначається зниження активності обстрілу з боку окупаційного угруповання російсько-терористичних військ, проте зросла кількість вогневих ударів, що наносяться з території Росії”, – повідомив він.

Він зазначив, що з мінометів і РСЗВ БМ-21 “Град” були обстріляні позиції українських військових поблизу н.п.Дебальцево, Микитине, Фащівки, Червона Таловка, Гребля.

З території РФ нанесені удари по позиціях українських військ у районах н.п. Весела Гора, Дмитрівка, Перемога, Валуйское. Обстріл вівся з застосуванням РСЗВ БМ-30 “Смерч”. В районі н.п. Перемога з РСЗВ “Смерч” позиції українських військ обстріляні тричі.

Loading...