Росію можуть виключити з G20, – ЗМІ

Росію можуть тимчасово виключити з « Великої двадцятки», до складу якої входять країни з найбільш потужними економіками світу, в тому числі нові індустріальні країни.

Таке рішення країни G20 можуть прийняти на тлі ескалації конфлікту на Сході України і враховуючи роль Росії в цих процесах, повідомляє «Німецька хвиля», посилаючись на німецьку пресу.

Відповідна пропозиція буде внесена на обговорення Австралією в найближчі дні, відзначає видання.

Зокрема, напередодні саміту Великої двадцятки Австралія має намір обговорити з іншими країнами групи, запрошувати на цю подію російського президента Володимира Путіна. Остаточне рішення поки не прийнято, пише видання.
Зазначимо, що саміт G20 відбудеться в листопаді в австралійському місті Брісбені.

Як повідомляли «Коментарі», в липні прем?єр-міністр Австралії Тоні Абботт заявив, що допускає можливість скасування запрошення російського президента Путіна на саміт Великої двадцятки. Таку думку політик висловив на тлі авіакатастрофи пасажирського літака Малайзійських авіаліній, що сталася в Донецькій області. Тоді він повідомив, що запрошення можуть відкликати, якщо підтвердиться причетність Росії до загибелі пасажирів рейсу MH17.

Loading...