Росія стягує до українського кордону спецназ і розвідників

Росія стягує до кордону нові військові підрозділи своїх збройних сил. Про це під час брифінгу 30 вересня повідомив спікер Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко.

“У Ростовській області з’явилися нові російські підрозділи. Мова йде про 100-у окрему розвідувальну бригаду з Північної Осетії, розвідувально-диверсійну групу зі складу 2-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ ГШ ЗС РФ (з Псковської обл.) і 22 бригаду спецназу, яка підпорядковується головному розвідуправлінню Генштабу ЗС РФ”, – сказав Лисенко, якого цитує “Українська правда”.

В понеділок о 19:45 на ділянці кордону під Маріуполем в районі населених пунктів Ялта-Талаківка на висоті до 1500 м був виявлений 1 безпілотник, який повернувся на контрольовану терористами територію.

Крім того, у прикордонних з Україною районах Російської Федерації фіксується різке погіршення криміногенної ситуації, що пов’язано з виїздом до Росії бандитів-дезертирів, представників непідконтрольних нікому терористичних банд, контрабандою та збутом вкраденого в Україні майна.

Нагадаємо, за даними групи “Інформаційний спротив”, у Ростовській області РФ зафіксовано перекидання до кордону з Україною ракетних комплексів. Крім того, російські війська розгорнули польовий табір на адміністративному кордоні материкової частини України з АР Крим та залізницею підвезли туди важку техніку.

Як повідомлялося, за даними ЗМІ, в період 22-28 вересня силами добровольчих батальйонів сил АТО було знищено кілька диверсійних груп, які проводили снайперські обстріл позицій українських сил. При огляді місць боїв були виявлені документи, обмундирування і характерні боєприпаси, які свідчать про те, що в тривалій перестрілці з силами АТО брали участь російські спецпризначенці полку спеціального призначення внутрішніх військ “Вітязь”.

Loading...