Росія перекинула до Джанкою важку техніку

На півночі Кримського півострова триває передислокація підрозділів Збройних сил РФ. Про це повідомляє Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки й оборони України.

Зокрема на напрямку навпроти пункту контролю “Чонгар” зафіксовано розгортання польового наметового містечка, де перебуває до 300 осіб особового складу.

Також українські прикордонники зафіксували посилення військового угруповання ЗС РФ та переміщення військової техніки.

На залізничну станцію “Джанкой” зі станції “Керч” прибув залізничний ешелон у складі 30-ти залізничних платформ із військовою технікою (до 30 БМП, БМД та вантажні автомобілі).

Нагадаємо, терористи, незважаючи на досягнуті у Мінську домовленості про припинення вогню, продовжують обстріли позицій сил АТО та житлових кварталів зі стрілецької зброї, мінометів, стволової та реактивної артилерії, пише УНІАН.

Додамо, що після анексії Криму офіційний Київ неодноразово повідомляв про нарощування Росією своєї військової присутності на території автономної республіки. На початку вересня координатор групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук повідомив про те, що РФ зосереджує війська на півночі півострова.

У свою чергу, російське військове командування оголосило своїм завданням “розгортання повноцінного і самодостатнього угруповання військ на кримському напрямку”.

Loading...