РФ заборонила ввезення кондитерських виробів з України

Федеральна служба РФ з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) заборонила ввезення в країну кондитерської продукції з України. Про це повідомляється на сайті російського відомства в п’ятницю, 5 вересня.

“З метою забезпечення прав споживачів Росспоживнагляд призупиняє з 5 вересня 2014 року ввезення на територію Російської Федерації кондитерських виробів виробництва України”, – сказано в повідомленні. У відомстві зазначили, що під час здійснення державного нагляду за обігом харчової продукції при дослідженні продукції під час перевірки кондитерських виробів, українських компаній КОНТІ і АВК були виявлені порушення вимог законодавства у сфері захисту прав споживачів (невідповідність вимог, що висуваються до маркування продукції), пише Кореспондент.

“Усі лабораторні дослідження проводилися випробувальними лабораторними центрами, акредитованими в російській та міжнародній системі акредитації”, – наголосили в Росспоживнагляді. Також там зазначили, що вся відповідна інформація направлена ??відповідно до правил Світової організації торгівлі уповноваженому органу, в Федеральну митну службу і управління Росспоживнагляду щодо суб’єктів Російської Федерації.

Loading...