РФ хоче обмежити постачання електроенергії до України

Росія може відключити окремі населені пункти України від електроенергії у разі проблем з поставками енергії до Криму. Про це заявив прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

При цьому він визнав, що залежність півострова від поставок електроенергії з України стає фактором політичного тиску на Росію, передає російська служба ВВС.

«Окремі частини України також є енергодефіцитними і отримують електроенергію з Росії. І той, хто приймає не дуже розумні рішення про обмеження поставок електроенергії до Криму, повинен розуміти, що можливі симетричні заходи», – каже російський поремєр.

Нагадаємо, на початку вересня компанія «Укренерго» помітно знизила обсяги постачання електроенергії до Криму, а пізніше ввела ліміти на споживання електрики. Якщо півострів в них не буде укладатися, то «Укренерго» може і зовсім знеструмити Крим. Київ пояснює цю позицію тим, що не може забезпечити необхідні для України обсяги енергії через складну ситуацію на Донбасі і перебої у постачанні енергоресурсів, зокрема вугілля з донецьких і луганських шахт.

Loading...