Під Іловайськом знайшли тіла 26 загиблих українських солдат

За 13 і 14 вересня пошукова група Всеукраїнської громадської організації Союз Народна пам’ять в ході здійснення гуманітарної місії знайшла під Іловайськом 26 тіл загиблих українських військовослужбовців. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі організації.

За останній час співробітники організації знайшли останки 39 тіл військовослужбовців України: 18 в районі Саур-Могили, 21 – в районі Іловайська, де робота триває. Останні вісім останків воїнів були виявлені в Іловайську прямо на полі, поряд з розбитою бронетехнікою.

“Усі тіла вилучені пошуковими групами для ідентифікації. Інформація про місцезнаходження полеглих українських бійців продовжує надходити в пошукову групу з різних джерел – найближчим часом роботи будуть продовжені там же, в районі Іловайська”, – сказано в повідомленні.

“Пошукова місія гостро потребує коштів і добровольців-волонтерів для роботи в зоні АТО. Тиждень роботи тільки однієї пошукової групи вимагає не менш 50 тис гривень”, – підкреслили в організації.

Союз Народна пам’ять здійснює гуманітарну місію – пошук та ексгумацію для передачі родичам тіл загиблих солдат української армії та правоохоронних органів, які загинули в АТО.

Loading...