Партія мера Львова йде на вибори у ВР


Міський голова Львова Андрій Садовий на з’їзді партії “Об’єднання “Самопоміч” заявив, що виборчий “список буде відкритим, бо такою є воля народу”.

“Ми оприлюднимо сьогодні всі прізвища, які є в списку. І просимо дати нам чітке розуміння – чи варті ці люди представляти нас у парламенті. Після того, як ми отримаємо ваші думки – в кінці тижня фіналізуємо список. Така була вимога народу – відкриті списки. Парламент за це не проголосував. Але тому це зробимо ми”, – наголосив мер Львова, повідомили у прес-службі партії.

9 вересня у Києві триває ІІІ з’їзд політичної партії “Об’єднання “Самопоміч”, пише zaxid.net.

На з’їзді  партії було ухвалено, що до «Самопомочі» приєднається партія “Воля” Єгора Соболєва, батальйон “Донбас” Семена Семенченка та екс-міністр економіки Павло Шеремета.

Як повідомляє Українська правда, очолила список партії Ганна Гопко, громадська активістка та координатор «Реанімаційного пакету реформ» (РПР), частина з якого приєдналась до “Самопомічі”.

Як повідомив у Twitter Владислав Содель, “Самопоміч” і “Воля” Соболєва підписали меморандум і йдуть на вибори разом. До них приєдналися частина активістів РПР та батальйону “Донбас”.

Як оголосив заступник комбата “Донбасу” Петро Кишкар, “на нараді батальйону “Донбас” було підтримано рішення про об`єднання зусиль з партією “Самопоміч”, цитують його “??Українські новини“.

Соболєв отримав 6 місце у списку, сам мер Львова – п’ятдесяте.

Зазначимо, що партійці вже проголосували за рішення брати участь у виборах до Верховної Ради 2014 року.

Loading...