Нові пункти пропуску між Україною та ЄС заповнені на 20%

Новозбудовані пункти пропуску на кордоні між Україною та Польщею заповнені лише на 10-20% від можливості. Про це 11 вересня під час прес-конференції розповів начальник відділу прикордонного контролю Львівського прикордонного загону підполковник Ігор Матвійчук.

«Жоден пункт на львівській ділянці кордону не завантажений на 100%. Навіть у Раві-Руській при можливості пропуску 800 транспортних засобів щоденно пропускають 600-700. Що стосується новозбудованих пунктів Угринів-Долгобичув та Грушів-Будомєж, то вони заповнені лишена 10-20% від потужностей», – розповів Ігор Матвійчук, пише zaxid.net.

За його словами, така незаповненість нових пропускних пунктів через кордон зумовлена поганою транспортною інфраструктурою.

«Дорога з Угринова до Львова нагадує зону АТО, також у незадовільному стані дорога, що веде з Грушева до Яворова, тому люди не хочуть тудою їздити», – зазначив підполковник.

Найнавантаженішим сьогодні є пункт пропуску Краковець-Корчова, оскільки розташований на стратегічно важливій та зручній автомагістралі.

Loading...