На перехресті Зеленої та Вашингтона у Львові влаштували кільце

На перехресті вулиць Джорджа Вашингтона та Зеленої у Львові влаштували кільце. Відтак, змінено рух транспорту. Як повідомили у Личаківській районній адміністрації, вже 20 вересня організовано рух по колу.

«Вночі працівники «Львівелектротранс» переключили контактні мережі. Вже сьогодні тролейбуси та машини їздять по кільцю. Також виставлено усі необхідні інформаційні та дорожні знаки. Деякі роботи ще триватимуть і наступного тижня. Також домовлено, що протягом 3 днів на місці будуть працівники ДАІ. З понеділка будемо наносити розмітку та пішохідні переходи. Всі роботи виконуються за кошти двох районних адміністрацій – Сихівської та Личаківської. Також ЛКП «Львівелектротранс» за свої кошти влаштовувало контактну мережу», – розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський, пише Львівський портал.

«Кільце вже закінчуємо облаштовували, виставлені необхідні знаки. Ще сьогодні викладаємо камінь, з понеділка будуть проведені роботи з озеленення кільця. Думаю, до кінця наступного тижня усі роботи будуть завершені», – розповіла голова Сихівської районної адміністрації Ірина Маруняк.

Loading...