На охорону кордону з Росією відрядили БТРи і вантажівки

З території однієї зі столичних військових частин Держприкордонслужби України в зону АТО для охорони держкордону вирушили шість БТРів, вісім вантажівок і три мікроавтобуси, повідомляє прес-служба відомства.

Техніка була передана Міністерством оборони і пройшла капремонт на Миколаївському бронетанковому заводі.

“Всього Держприкордонслужбі було передано і відремонтовано 20 БТРів, 50 вантажних КрАЗів. На Миколаївському бронетанковому заводі наразі виконується черговий замовлення Держприкордонслужби на поставку БТРів”, – йдеться в повідомленні, пише Кореспондент.

У Держприкордонслужбі також зазначили, що прикордонники отримають модернізовані бронетранспортери, які будуть обладнані 2 дизельними двигунами з більш потужними характеристиками і значно меншим використанням пального.

Автомобільна колона, яка відбула в зону АТО, також повезла прикордонникам зимову екіпіровку і інше військове постачання.

Раніше командувач Степан Полторак заявляв, що Нацгвардія України отримала 10 танків Т-64Б, які за контрактом повинні відправитися в Конго. За його словами, це не нові, а модернізовані і реконструйовані танки Т-64 на заводі ім. Малишева.

Полторак зазначив, що отримані танки зараз готуються, на них завершують навчання військовослужбовці, після цього техніка буде спрямована в зону АТО. На сьогодні також йде підготовка особового складу Нацгвардії і техніки до зими. Полторак запевнив, що бійці Нацгвардії і техніка готові до роботи в зимовий умовах на 98%.

Loading...