На Львівщині завершилися навчання «Репід Трайдент-2014»

26 вересня на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, що у Яворівському районі Львівщини, завершилося українсько-американське тактичне навчання «Репід Трайдент-2014».

Як інформує прес-центр навчань, офіційна церемонія закриття навчання «Репід Трайдент-2014» відбулася на стройовому плацу військового містечка «Центральне».

Згодом, співкерівники навчань нагородили представників українських та іноземних підрозділів цінними подарунками та грамотами. Відбувся обмін сувенірами між представниками підрозділів різних країн.

Як зазначив співкерівник навчань з української сторони полковник Олександр Сивак, підбиваючи підсумки навчання «Репід Трайдент-2014», «ми не лише вдосконалили способи дій підрозділів під час участі в миротворчих операціях, але й отримали належний приклад почуття військового братерства у військовослужбовців різних країн, взаємоповаги та взаємовиручки під час багатонаціональних операцій».

Він зазначив, що відкриваючи «Репід Трайдент – 2014» всі військовослужбовці стояли у строю по своїх національних контингентах. А вже через два тижні, завдяки напруженій спільній роботі солдати багатьох націй утворили монолітний підрозділ готовий до вирішення поставлених завдань.

Фото: Вголос

Натомість співкервники навчань з української та американської сторін, перший заступник начальника Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Олександр Сивак та офіцер командування Сухопутних військ ЗС США у Європі полковник Альфред Рензі відзначили, що завдання, які були поставлені перед учасниками навчань, успішно виконані.

«Працюючи разом представники усіх націй, які були залучені до проведення цьогорічного навчання, продемонстрували уміння діяти у команді, знаходити спільну мову та досягати поставлених цілей. Те, що ми робили упродовж навчання, сподіваюся, збереже життя солдатам під час коаліційних та миротворчих операцій», – відзначив полковник Альфред Рензі.

Додамо, що іноземні учасники навчання «Репід Трайдент-2014» покинуть Україну упродовж наступних вихідних.

Loading...