На Львівщині заступника директора шахти викрили на 34 тис. грн хабара

У Львівській області під час отримання неправомірної вигоди викрили заступника директора шахти одного з державних підприємств регіону. Про це інформує прес-служба ГУМВС України у Львівській області.

Посадовець вимагав «відкат» у розмірі 34 тисяч гривень від керівника одного із суб’єктів господарювання за сприяння в укладенні договорів на постачання у першочерговому порядку та у стислі терміни понад 400 тонн вугілля, пише Вголос.

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили усіх учасників злочинної оборудки під час передачі другої частини грошей. Особи зловмисників встановлені, грошові кошти та речові докази вилучені.

Слідче управління обласної міліції відкрило кримінальне провадження за ч.2 ст.369-2 (одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція здійснити вплив за надання такої вигоди) КК України. Його скерували на розгляд суду, посадовця випустили під заставу у сумі 97 тисяч гривень.

За такі дії передбачений штраф до 1500 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до 5 років.

Loading...