Львів’ян готують до життя в умовах війни

Львівська міська рада розпочинає масове ознайомлення населення з правилами поведінки в умовах війни, терористичних загроз та техногенних катастроф.

Незабаром у місті під патронатом міської влади планують відкрити курси військової справи та першої медичної допомоги. Таку обіцянку городянам дав міський голова Львова Андрій Садовий, пише Львівський портал.

«Життя кожного дня ставить нас перед все важчими викликами. Сподівання на швидку перемогу змінюються усвідомленням, що попереду – неймовірно напружена і довга боротьба. Попереду війна, в якій кожному з нас доведеться докласти максимальних зусиль для того, аби нація не опинилась в рабстві. Ніхто з нас не має сумнівів щодо справжніх намірів Москви – це повне знищення української держави і рабські кайдани на тілі кожного українця», – вважає міський голова Львова.

Андрій Садовий також повідомив, що міська влада почала координувати свої зусилля з керівництвом добровольчих батальйонів, які заявили про підготовку масового партизанського руху в країні.

Loading...