Львівські ДАІшники дали гроші на бронетранспортер для АТО

9 вересня на Львівському бронетанковому ремонтному заводі завершилося переобладнання броньованої розвідувально-дозорної машини (БРДМ), яка має відправитись до правоохоронців, що патрулюють зону антитерористичної операції на Донбасі. Броньовану машину було переобладнано за кошти працівників львівської Державтоінспекції.


За словами т.в.о. начальника УДАІ у Львівській області Олександра Хутняка, до правоохоронців звернувся власник списаного із озброєння ще радянського бронетранспортера, який потребував ремонту, з пропозицією відновити бойову техніку і передати в зону АТО. Гроші на відновлення БРДМ збирали серед львівських працівників ДАІ. Зрештою вдалося зібрати 20 тисяч гривень, яких вистачило для повноцінного ремонту.

«Ця машина стояла у попереднього власника без діла, фактично під парканом та іржавіла. Він добровільно передав її нам», – повідомив т.в.о. начальника УДАІ Львівської області Олександр Хутняк, пише ZIK.

Як розповів головний інженер ДП «Львівський бронетанковий ремонтній завод» тепер, після тритижневого ремонту машина повністю готова до несення бойової варти – старі, непридатні деталі було замінено, встановлено станок для кулемета, відреставровано корпус. Окрім того, у відновленій БРДМ зробили додаткові покращення.

«Зокрема, ми закріпили протикумулятивну решітку, яка вбереже при зіткненні зі снарядом головну броню машини. Також встановили радіолокаційну систему для покращення розвідувальних функцій», – пояснив головний інженер заводу Віктор Андрощук.

За словами працівників ДАІ, оновлена БРДМ рушить на Схід найближчим часом. Її планують передати львівським правоохоронцям, які несуть варту у зоні АТО, або одному з добровольчих батальйонів МВС України.

Loading...