Комбат «Донбасу» пояснив, чому зняв балаклаву

Командир батальйону Донбас Семен Семенченко зняв балаклаву і показав своє обличчя, тому що прийшов “час змін” і для України, і для батальйону. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Я вирішив зняти маску перед Україною: настав час змін – для мене, для батальйону Донбас, для України – для кожного з нас”, – написав Семенченко в соцмережі.

Він також пояснив, що для нього особисто означає балаклава, пише Кореспондент.

“Що таке балаклава? Маска, за якою може бути кожен з нас: від рядового солдата до комбата. Маска не приховає головного – наших справ. Патріот, – в балаклаві він, чи ні – може здійснювати різні вчинки: важливі і повсякденні. Балаклава – символ справи колективного (за нею ховається будь-хто), але в якийсь момент події вимагають ВІД УСІХ відповідальності, і на війні вона повинна бути персональною”, – пояснив комбат Донбасу.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у Дніпропетровську вручив орден за бойові заслуги командиру батальйону Донбас Семену Семенченко. Під час нагородження Семенченко зняв балаклаву, в якій раніше з’являвся на всіх публічних заходах і виступах.

Loading...