“Карпати” можуть судитися з телеканалом Ахметова

Львівські “Карпати” мають намір подати до суду на телеканал “Футбол 1″ за розповсюдження недостовірної інформації в ефірі. Про це заявив генеральний директор клубу Ігор Дедишин.

“Питання з результатами проведення аудиту прем’єр-ліги дійсно задавали мені по телефону, і я дійсно відмовився коментувати цю ситуацію саме по телефону, запропонувавши натомість вичерпну позицію “Карпат” з цього питання, направивши відповідний письмовий запит до прес-служби клубу. Однак озвучена в ефірі інформація про те, що я нібито сказав, що “Карпати” не вимагали проведення аудиту, є недостовірною і не відповідає дійсності, пише Xsport.ua.

На наступний день телеканалу, а саме його директору Олександру Денисову, офіційним листом було запропоновано надати “Карпатам” запис телефонної розмови, на підставі якої ведучим програми “Футбол NEWS” був озвучений процитований вище текст, але жодних матеріалів від телеканалу так і не надійшло. Це дозволяє нам в судовому порядку вимагати спростування недостовірної інформації та вибачення перед “Карпатами” і їх уболівальниками.

Нам дуже шкода, що спеціалізований футбольний телеканал непрофесійно (або навіть упереджено) висвітлив ставлення “Карпат” до проведення аудиту ПЛ, вдавшись до тиражування неіснуючого коментаря. Ми чітко усвідомлюємо, що принципова позиція нашого клубу в цьому та інших питаннях часто стає кісткою в горлі інтересам багатьох, проте перекручувати та спотворювати її – як мінімум непорядно. Тим більше, що ми завжди охоче йшли на діалог з каналом “Футбол 1″, – каже Дедишин.

Додамо, що «Футбол 1» і «Футбол 2» входять до медіа-холдингу «Медіа Група Україна», 100% статутного капіталу якого належить «Систем Кепітал Менеджмент». 100% акцій СКМ належать українському бізнесмену Рінату Ахметову.

Все про:
Loading...